Sayfa Yükleniyor
Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, ERDEMCAN OTO KİRALAMA personeli aracınızı teslim edecektir.
2 adımda gerçekleşir.1. adımda rezervasyon formunu tam olarak doldurun ve bize gönderin . Size daha iyi bir hizmet verebilmek açısından bu çok önemlidir. 2. adım da telefonla veya fax ile rezervasyon bildirimi yapılır.Hakkınızda yeterli bilgi kapsayan formunuz elimize ulaştığında, rezervasyonunuz yapılır ve rezervasyonunuz onaylanır. Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Kiralanan araçları sınırlı kilometre kullanabilirsiniz. Sivas içindeki oteller ve havaalanında araç teslim alma ve bırakma için ek ücret talep edilmez.
Türkiyede geçerli tüm Avrupa para birimleri ve Amerikan doları ile, veya Visa, Master Card, Bonus Card ve American Express kredi kartları ile ödeme yapılabilir.
Seyahatlerinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Sorunu en kısa zamanda gidermek için deneyimli kendi bakım personellerimiz nerede olursanız olun size ulaşıp aracınızın arızasını giderecektir. Arıza süresinin uzaması halinde size aynı grup başka bir araç temin edilecektir. Acil durumlar için 24 saat ulaşabileceğiniz numaralarımız +90 (542) 725 44 70 +90 (542) 715 48 98
Acil durumlar için 24 saat ulaşabileceğiniz numaralarımız Sivas için +90 (542) 725 44 70, Tokat için +90 (542) 685 30 21
Araç hareket ettirilmeden, 155'ten trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik ve alkol raporu ve kazaya karışan diger araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınıp, ERDEMCAN OTO KİRALAMA ofisine haber verilmelidir.
Aracı kullanacak diğer kişilerin ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.